✓ Maximálně 8 lidí ve skupině    ✓ Respektování vládního nařízení    ✓ Klienti a lektoři očkovaní proti Covid-19    ✓ Dodržování rozestupů    ✓ Komfort při mluvení bez potřeby ochrany úst
i
PŘIHLAŠOVÁNÍ DO KURZŮ SE ZAHÁJENÍM OD ÚNORA 2022
Vlastní tvorba audio nahrávek k učebním textům
Vlastní tvorba textů pro studenty 50+
Specializace lektorů na studenty 50+

Jan Feldstein – host v kurzech seniorů

Článek jsem zveřejnila 25.6.2018|Kultura, Ostatní|

Do pondělního kurzu mírně pokročilých studentů se přišel podívat Jan Feldstein, spolupracovník na tvorbu článků pro seniory. Přečtěte si více právě zde.

Jan Feldstein zavítal do kurzu mírně pokročilých studentů a povídal si s nimi anglicky nejen o svém studijním životě ve Spojeném království, ale také odpovídal na zvídavé dotazy studentů. To vše probíhalo v angličtině.

Hodina byla velmi zajímavá už i proto, protože to byla poslední hodina angličtiny v tomto školním roce, a tak se studenti mohli zaposlouchat i do písniček a shlédnout krásná videa interpretů, které pan Feldstein zařadil do článku pro ně.

Děkuji tímto panu Feldsteinovi za přítomnost v kurzu. Studentům se povídání s Vámi moc líbilo!

Medailonek o panu Feldsteinovi následuje níže.

Jan Feldstein, MA
Překladatel a lektor s více než 10 letou praxí. Bilingvní mluvčí češtiny a angličtiny. Vystudoval univerzitu ve Walesu a univerzitu v Oxfordu, obě ve Spojeném království, zaměřené na obor historie. Držitel certifikátu CPE, mezinárodně uznávaná nejvyšší dosažená zkouška z angličtiny. Mezi jeho záliby patří také film a sport.