✓ Maximálně 8 lidí ve skupině    ✓ Respektování vládního nařízení    ✓ Klienti a lektoři očkovaní proti Covid-19    ✓ Dodržování rozestupů    ✓ Komfort při mluvení bez potřeby ochrany úst
i
PŘIHLAŠOVÁNÍ DO KURZŮ SE ZAHÁJENÍM OD ÚNORA 2022
Vlastní tvorba audio nahrávek k učebním textům
Vlastní tvorba textů pro studenty 50+
Specializace lektorů na studenty 50+

Rozloučení se školním rokem

Článek jsem zveřejnila 30.6.2016|Zábava|

Rozloučili jsme se se školním rokem písničkou a vtipy o škole, učitelích a žácích. Hodinu jsme si zpříjemnili pohoštěním a také došlo na rozdávání certifikátů a malých dárečků pro ty nejlepší.

Poslední týden v červnu jsem se rozloučila se všemi studenty písničkou od Johna Lennona „Imagine“, jejíž některá slova chyběla v textu a při zaposlouchání je studenti zkusila doplnit. Poté jsme si četly vtipy o škole, učitelích a žácích, které obsahovaly slangové výrazy a s mým vysvětlením vtipům porozuměli a zasmáli se. To vše jsme příjemně strávili v duchu pohodové, veselé a příjemné atmosféry, o kterou se také zasloužilo vynikající pohoštění i z domácí kuchyně některých studentů.

V průběhu hodiny jsem také rozdala studentům ručně vyrobené certifikáty, které jsem ozdobila kytičkou. Ti nejlepší také dostali malé dárečky v podobě zázvoru, jehož léčivé účinky přispívají celkově k dobrému zdraví lidského těla. A to všichni studenti v seniorském věku potřebují.

Studenti mi budou chybět, ale už se těším na září…