✓ Maximálně 8 lidí ve skupině    ✓ Respektování vládního nařízení    ✓ Klienti a lektoři očkovaní proti Covid-19    ✓ Dodržování rozestupů    ✓ Komfort při mluvení bez potřeby ochrany úst
i
PŘIHLAŠOVÁNÍ DO KURZŮ SE ZAHÁJENÍM OD ÚNORA 2022
Vlastní tvorba audio nahrávek k učebním textům
Vlastní tvorba textů pro studenty 50+
Specializace lektorů na studenty 50+

PŘERUŠENÍ VÝUKY V SEMESTRU ÚNOR – ČERVEN 2020

Článek jsem zveřejnila 5.1.2020|Ostatní|

Z důvodu vážné rodinné situace, oznamujeme že v druhém pololetí, tedy v první polovině roku 2020, přerušujeme projekt Angličtina pro seniory 50+.

OZNÁMENÍ: PŘERUŠENÍ VÝUKY V SEMESTRU ÚNOR – ČERVEN 2020

Dokument v .pdf ke stažení zde: Oznámení

Vážení klienti,

po několikaletém úspěšném projektu „Angličtina pro seniory 50+“ jsem nucena oznámit, že v druhém pololetí, tedy v první polovině roku 2020 nemohu bohužel plnit své závazky k vám.

Důvodem je vážná rodinná situace, díky které nemohu řídit, koordinovat ani učit.  V důsledku tohoto nechci ztratit kontinuitu toho, co jsem vytvořila a při tomto rozhodování jsem neviděla jinou cestu, než na čas uzavřít kurzy a připravit jejich novou etapu za pomoci nových lektorů.  A věřím, že budete spokojeni.  Mým zájmem bylo a je, aby většina z vás pokračovala, v čem i vy jste mi pomáhali.

Protože jsem „matkou“ projektu, záleží mi na jeho úspěšnosti.  Angličtina, kterou jste si oblíbili, bude pokračovat od září 2020.

Angličtina se bude vyučovat ve skupinách maximálně 12 lidí a jazykem vás budou provázet zkušení lektoři, kteří se specializují na studenty věkové skupiny 50+.  Jsou připraveni vyjít vstříc všem potřebám a přáním jednotlivých skupin a vést výuku kvalitně a zajímavě.  Z tohoto důvodu dojde též ke zvýšení ceny.  V níže uvedené tabulce je uvedeno srovnání.

Aktuální cena za 1 semestr – 3 000 kč (150 Kč = 90 min.)
Minimální cena po zvýšení za 1 semestr od 9/2020 – 4 800 Kč (240 Kč = 90 min.)
Sleva 10% pro manželský pár či nesezdaný pár. 

Já převezmu řízení, koordinaci a též budu zodpovídat za další rozvoj kurzů směrem, který vám bude nejvíce vyhovovat; též budu případně zastupovat lektory.

Rozvrh hodin zůstane stejný, pouze se změní čas výuky, který začíná ve skupinách v 15,15 hod.  Od 9/2020 skupiny začnou již v 15,00 a skončí v 16,30 hod.  Následující skupiny začnou v nezměněném čase tj. od 16,45 do 18,15 hod.  Můžete se tak těšit na vyšší komfort v rámci 15 minutové přestávky mezi skupinami.

Na začátku června 2020 si vás dovolím kontaktovat.  V případě vašeho zájmu bude potřeba uhradit kurzovné do 30. 6. 2020.

Věřím, milí klienti, že pochopíte moji aktuální situaci a v prvním pololetí roku si budete procvičovat to, co jste se naučili.

Děkuji vám všem za přízeň a těším se na pokračující spolupráci s vámi.

Se srdečným pozdravem
Ing. Gabriela Nováková
zakladatelka, realizátorka a lektorka kurzů AJ 50+