i
Audio nahrávky s BBC hlasem k učebním textům
Vlastní tvorba textů pro studenty 50+
Specializace lektora na studenty 50+

Spolupráce s lektorkou: Vladimíra Starr Veselá

Článek jsem zveřejnila 26.2.2017|Ostatní|

Zahájila jsem spolupráci s novou lektorkou, paní Vlaďkou Starr-Veselou. Je to nová posila v kurzu „Angličtina pro studenty od 50 let“.  Co má Vlaďka za sebou, v jaké zemi žila a pracovala a jaké skupinky učí, přečtěte si právě zde.

Vlaďka Starr-Veselá je lektorka aj nejen pro studenty starší 50 let od roku 2006. Dříve působila v jazykových školách PENGUIN a LITE. Od roku 2010 lektorka na „volné noze“.  Dlouhodobě žila a pracovala v Londýně. V roce 2004 úspěšně absolvovala mezinárodní jazykovou zkoušku First Certificate in English (FCE) na Princes College, Londýn, Velká Británie.  Od roku 2001 do roku 2006 pracovala v Londýně ve společnostech například UCL, CAMDEN CITIZEN ADVICE BUREAU SERVICE nebo PING PONG.

V mém kurzu „Angličtina pro studenty od 50 let“ učí skupinku mírně pokročilých v pondělí v čase od 13:30 do 15:00 hod. a skupinku úplných začátečníků v pátek v čase od 13:45 do 15:15 hod.

Vlaďka má ráda cestování, četbu, kresbu, psychologii, hokej, fotbal a bojová umění. Takovou jednu nevšední zajímavost můžete spatřit v jejím příjmení „Starr“, protože byla dříve provdaná za Američana.

Věřím, že Vlaďka do kurzu vnese neotřelé nápady, podněty a vylepšení, která výuku opět pozvednou po kvalitativní stránce a přinesou radost a uspokojení z angličtiny všem studentům starším 50 let.

Aktuálně se Vlaďka spolupodílí na tvorbě témat, která zařazuji do druhé části výuky, a která zajímají seniory. Témata spolu s Vlaďkou jazykově upravuji pro každou jazykovou úroveň zvlášť. Účelem těchto témat je dozvědět se něco nového, zasmát se, zlepšit čtení a porozumění textu v rámci příslušné jazykové úrovně.