i
Audio nahrávky s BBC hlasem k učebním textům
Vlastní tvorba textů pro studenty 50+
Specializace lektora na studenty 50+

Caroline Flagg – host v kurzech seniorů

Článek jsem zveřejnila 26.10.2017|Kultura|

Caroline Flagg byla hostem v kurzech seniorů. Tato mladá dáma, rodilá mluvčí z USA s českými kořeny, je klientem organizace ISA, se kterou spolupracuji při výběru rodilých mluvčí v rámci „volunteering programu“.

Caroline Flagg ve spolupráci se mnou si připravila pro studenty konverzační otázky k 21 lekci z učebnice „Angličtina nejen pro samouky“. Otázky studentům z kurzu mírně pokročilého nejdříve pomalu předčítala a studenti pak na ně odpovídali. Caroline také připravila krásné konverzační cvičení k částem lidského těla, při kterém jsme se všichni velmi nasmáli.

Caroline Flagg je velmi zajímavá studentka z USA, protože má kořeny v českém městě Němčice.
Dojemné bylo, že projevila upřímnou radost z volunteeringu, a z příležitosti popovídat si s mými staršími studenty.

Děkuji organizaci ISA za skvělou spolupráci.

Medailonek o Caroline připojuji níže:
Hi my name is Caroline Flagg. I am 20 years old and from San Diego, California. San Diego is one of the most southwest cities in the United States, it borders Mexico.I attend school in Denver, Colorado. I am in my third year and studying to become an accountant. My background is from all over Europe. My father‘s side of the family actually has roots in the Czech Republic. Our family tree roots back to Němčice in Bohemia region. I have loved exploring the Czech Republic. I have been to Český Krumlov and Karlovy Vary.